This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Autor Wątek: Proklamacja książęca ws. zakończenia działalności  (Przeczytany 152 razy)

Casimir I

• Książę
Proklamacja książęca ws. zakończenia działalności
« dnia: 31 Stycznia 2018, 15:15:25 »

Proklamacja książęca
ws. zakończenia działalności Księstwa Luminatu

Czcigodni Poddani,

Nie jest tajemnicą, iż od dłuższego czasu panuje całkowity zastój na forum Księstwa Luminatu. Aktywność całkowicie zamarła, brakuje nowych mieszkańców, na których przybycie miałem złudną nadzieję, a nieliczni obecni coraz rzadziej pojawiają się na forum, pochłonięci przez realną rzeczywistość. Nie ma sensu sztucznie utrzymywać kraj przy respiratorze, przedłużając jego nijaką wegetację. Najwyższy czas uznać moją i naszą klęskę i niemożność urzeczywistnienia szczytnych celów, jakie przyświecały powstającemu Księstwu. Dlatego też z dniem dzisiejszym Księstwo Luminatu oficjalnie kończy swój, bardzo krótki niestety, żywot. Zamierzam w pełni poświęcić się działalności w Królestwie Dreamlandu. Mam cichą nadzieję, iż kiedyś dokona się zasklepienie Wielkiej Otchłani, fale topiące najświętsze ziemie niegdysiejszego Imperium opadną, a wówczas będzie można przystąpić do odbudowy cywilizacji, co niestety nie udało się przy tym podejściu. Lecz teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. Dziękuję wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu byli chętni do współtworzenia Luminatu i wierzę, iż lepsze czasy dla tych ziem nastaną w przyszłości. Salve Imperio!

(-) Casimir I
Książę Luminatu